سفارش آنلاین

سفارش آنلاین غذا از طریق سایت تهیه غذای شاران امکان پذیر نیست اما شما تقریبا با مراجعه تمامی سایت های سفارش آنلاین غذا از جمله اسنپ فود .چنگال. دلینو و... میتونید منو کامل تهیه غذای شاران همراه با عکس و توضیحات مشاهده و سفارش آنلاین دهید.

هدف ما

سال هاست که ما به همراه تیمی با تجربه و وفادار به قوانینمون یعنی استفاده از بهترین مواد اولیه و طبخ اون با استفاده از بهترین روش هادر تلاش برای رضایت افراد زیادی بوده ایم ، شاران به معنی گردن بندی گران بهاست و ما امیدواریم معانی دیگری همچون صداقت ، کیفیت و خلافیت به معانی آن اضافه کنیم.

تهیه غذای شاران

دلیوری

مهم ترین بخش یک تهیه غذا ارسال سریع به موقع و گرم غذاست و ما هم از این قاعده مستثنی نیستیم و همیشه در تلاش برای انجام هرچه بهتر این وظیفه ی خود هستیم . علاوه بر ارسال غذا در محدوده شما مشتریان عزیز در هر حای تهران امکان سفارش غذا از تهیه غذای شاران رو دارین .

 • داستان ما
 • تیم ما سال ها پیش در حدود سال 88 در منطقه ی یوسف آباد تهران گرد هم آمد و اقدام به تاسیس رستورانی کوچک و محلی کرد پس از فراز نشیب های زیاد و مشکلات محلی فراوان و از طرفی به علت شناخت و تسلط زیاد بر منطقه ی تهرانپارس تصمیم به جا به جایی به این محله را در سال 93 گرفت و موفق شد در شهریور ماه در مکان جدید خود شروع به فعالیت کند و به واسطه نو آوری ها و تلاش زیاد جای خود را در این منطقه ی پر رقابت باز کرده و افتخار خدمت رسانی به شما مشتریان عزیز را تا به امروز داشته باشه .

   

   

   

   

 • .
 • .
 • logo sharan